הפקולטה למדעי החברה
הפקולטה למדעי החברה

שבוע פתוח לתואר שני

21-25.06
Zoom

מפגשי Zoom text למגוון תוכניות

תכניית שבוע פתוח לתכניות לתואר שני - יוני 2020

25 ביוני
יום ה'
18:00-19:30

סטטיסטיקה

International MA in Statistics

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
18:30

סטטיסטיקה

לימודי איכות

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
22 ביוני
יום ב'
14:00-16:00

סטטיסטיקה

אקטואריה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום די
14:00-16:00

סטטיסטיקה

אקטואריה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
22 ביוני
יום ב'
18:00-19:00

מערכות מידע

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
22 ביוני
יום ב'
12:30-13:30

כלכלה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
25 ביוני
יום ה'
20:00

מדעי המדינה

תואר שני בביקורת פנימית וציבורית

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
20:00

מדעי המדינה

תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית למנהלים

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
23 ביוני
יום ג'
20:00

מדעי המדינה

תואר שני במינהל השלטון המקומי

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
21 ביוני
יום א'
20:00

מדעי המדינה

תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית MPA - לא מחקרי – למגזר הציבורי

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
21 ביוני
יום א'
16:00

מדעי המדינה

המחלקה לממשל ורעיון מדיני

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
23 ביוני
יום ג'
16:00

מדעי המדינה

מ"א במדעי המדינה עם התמחות בלימודי דמוקרטיה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
21 ביוני
יום א'
18:00

מדעי המדינה

מ"א במדעי המדינה עם התמחות בפוליטיקה של מזה"ת בעת החדשה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
22 ביוני
יום ב'
18:00-20:00

מדעי המדינה

המחלקה ליחסים בינלאומיים

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
18:00-20:00

מדעי המדינה

המחלקה ליחסים בינלאומיים

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
17:00

ביה"ס למנהל עסקים

תכניות MBA בביה"ס למנהל עסקים

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
17:30-18:30

אנתרופולוגיה

אנתרופולוגיה תרבותית

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
18:30-19:30

אנתרופולוגיה

אנתרופולוגיה רפואית ופסיכולוגית (תכנית התמחות)

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
22 ביוני
יום ב'
11:00

מדעי המחשב

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
11:00-12:00

פסיכולוגיה

     התכנית למוח ופסיכופתולוגיה  

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
21 ביוני
יום א'
17:00

קרימינולוגיה

תכניות לתואר שני בקרימינולוגיה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
21 ביוני
יום א'
15:00-16:00

החוג לניהול משאבי טבע וסביבה

תכנית ניהול משאבי טבע וסביבה, תכנית ניהול מדיניות אנרגיה, תכנית ניהול קיימות בסביבה הבנויה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
22 ביוני
יום ב'
15:00-16:00

החוג לניהול משאבי טבע וסביבה

תכנית ניהול משאבי טבע וסביבה, תכנית ניהול מדיניות אנרגיה, תכנית ניהול קיימות בסביבה הבנויה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
23 ביוני
יום ג'
15:00-16:00

החוג לניהול משאבי טבע וסביבה

תכנית ניהול משאבי טבע וסביבה, תכנית ניהול מדיניות אנרגיה, תכנית ניהול קיימות בסביבה הבנויה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
24 ביוני
יום ד'
15:00-16:00

החוג לניהול משאבי טבע וסביבה

תכנית ניהול משאבי טבע וסביבה, תכנית ניהול מדיניות אנרגיה, תכנית ניהול קיימות בסביבה הבנויה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
25 ביוני
יום ה'
15:00-16:00

החוג לניהול משאבי טבע וסביבה

תכנית ניהול משאבי טבע וסביבה, תכנית ניהול מדיניות אנרגיה, תכנית ניהול קיימות בסביבה הבנויה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
22 ביוני
יום ב׳
18:00-19:00

סוציולוגיה

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
25 ביוני
יום ה'
11:00-13:00

החוג לגאוגרפיה ולימודי סביבה

גאוגרפיה סביבתית למורים,תכנון ופיתוח משאבי תיירות,מערכות מידע וחישה מרחוק,ניהול אזורי אסון ומצבי חירום

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן
21 ביוני
יום א'
20:00

החוג לתקשורת

תואר שני בתקשורת במסלול מחקרי, תואר שני בתקשורת אסטרטגית ויחסי ציבור

להרשמה ולקבלת תזכורת ביום המפגש

לחץ כאן